Choinka KOMODO

Choinka to świetna alternatywa dla klasycznej choinki. Jest to dekoracja, zabawka dla małych i dużych, przyrząd do relaksacji, rehabilitacji …Składa się z ok. 100 listewek dębowych, podstawy i dwóch nakrętek  (stożka i kulki). Okręcając listewki tworzymy własne kompozycje. Warianty ułożenia zależą tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Codziennie możemy układać inną aranżację. Układanie (okręcanie) listewek jest tak łatwe, że nawet dzieci i seniorzy mogą to zrobić, a przy tym wspaniale się bawić i ćwiczyć ręce.

 Choinka KOMODO to ręcznie robiony polski produkt. Został zaprojektowany, wykonany i opatentowany. Do wykonania wykorzystujemy drewno dębowe z recyklingu, dlatego każdy egzemplarz jest oryginalny i niepowtarzalny.

 W stanie złożonym ma tylko 4 centymetry grubości. Dzięki temu możesz ją przechowywać w dowolnym miejscu. Choinka jest wykonana z struganego drewna dębowego, które przy odpowiednim przechowywaniu może przetrwać lata.   

 Na życzenie klienta możemy wypalić logo firmy na podstawie lub stożku.            Wymiary po rozłożeniu : wysokość 42 cm, średnica 24 cm                                 Wymiary kartonu: 40 x 25 x 4 cm,  waga ok. 1,5 kg 

Kółko - krzyżyk (TIC TAC TOE)

Bardzo fajna zabawa dla dzieci i dorosłych. Znakomicie ćwiczy wyobraźnię i uczy logicznego myślenia. 

  • Tic-Tac-Toe to gra strategiczna dla 2 osób.
  • duże elementy, łatwe do chwytania zarówno dla dzieci jaki i seniorów
  • Gra wykonana z litego, lakierowanego drewna dębowego oraz z dębu wędzonego
  • Klasyka w ciekawej wersji w drewnianym pudełku
  • Solidna i estetyczna - idealna na ciekawy prezent.
  • Wymiary: 26,5 x 26,5 x 4 cm

Szachy

Szachy to najbardziej popularna gra planszowa na świecie.

 Rozwija logiczne myślenie, a równocześnie dostarcza rozrywki.

· Gra wykonana z litego, lakierowanego drewna różnych gatunków drewna (podpisy gatunków pod zdjęciami)

· Klasyka w przepięknym wykonaniu

· Solidna i estetyczna - idealna na wyjątkowy prezent.

· Wymiary:  385 x 385 x 30 mm.

    Grubość warstwy wierzchniej ~8 mm.
   Pojedyncze pole szachownicy 40 x 40 mm.

· Gra w szachy sprzyja wzmacnianiu takich cech osobowości, jak: zdolność koncentracji uwagi, umiejętność analizy i dedukcji złożonej sytuacji, pobudzanie wyobraźni, nawyk cierpliwości samodzielność w podejmowaniu decyzji, sprawność w planowaniu i realizacji operacji wymagających stosowania strategii i taktyki, wzmacnianie pamięci itd.

Galeria